UAB „Ligamis“

Jau 8 metus sėkmingai dirbantis ir sparčiai besiplečiantis laidojimo paslaugų centras. Teikiamos visos su laidojimu susijusios paslaugos:

  • Mirusiojo palaikų transportavimas
  • Kremavimas
  • Laidojimas

Pagrindinė būstinė įsikūrusi Lentvaryje, prie pat Vilniaus. Nuo 2008 m. vykdoma kryptinga įmonės veikla leidžia kiekvienam mūsų klientui garantuoti operatyvią ir profesionalią pagalbą, kai to labiausiai reikia. Mūsų komandos branduolys – 15 savo srities specialistų – pasirūpins, kad paslaugos būtų atliktos organizuotai bei atsižvelgiant į individualią kliento situaciją.

Garantuojame aukštą kokybę
Per gan trumpą laiką sukaupta patirtis rodo, kad gebame susidoroti ne tik su tipinėmis, bet ir su nekasdienėmis situacijomis. Mūsų įmonės istorijoje – mirusiųjų pargabenimas rezonansiniais atvejais, kaip antai, alpinistų žūtis Prancūzijoje 2013-aisiais ar nardymo instruktoriaus mirtis Maldyvuose 2015-aisiais. Mirusiųjų parvežimo į Lietuvą klausimais taip pat padedame TV3 laidai „TV pagalba“. Ypatingi atvejai, susiję su mirusiojo pargabenimu, visada asmeniškai kontroliuojami įmonės vadovo.

Orientuojamės į tarptautiškumą
Mes suprantame, kaip šiuolaikiniame pasaulyje, kai žmonės linkę keliauti ir migruoti, svarbus tarptautinis bendradarbiavimas bei patikimi partneriai.

  • Esame FIAT-IFTA (http://www.thanos.org/), tarptautinės laidojimo įmones vienijančios organizacijos, nariai.
  • Mūsų įmonės atstovybės įsikūrusios Londone (Jungtinė Karalystė), Sankt Peterburge (Rusijos Federacija), Rygoje (Latvija) bei Taline (Estija).

Tai leidžia užtikrinti tinkamiausius sprendimus, susijusius su mirusiųjų transportavimu tiek Vakarų Europoje, tiek Rytų šalyse. Galime per trumpą laiką susisiekti su partneriais net ir tolimose ar egzotinėse šalyse, su kurių pagalba klientams suteiksime reikiamą informaciją bei organizuosime tolesnius veiksmus.

Veikiame betarpiškai
Suprasdami operatyvumo ir patikimumo svarbą atliekant su laidojimu susijusias paslaugas, susitelkėme būtent ties betarpiškumu. Šiandien, turėdami biurus Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Rusijoje, Latvijoje ir Estijoje galime tiesiogiai suteikti visas mirusiųjų atvežimo ar išvežimo, laidojimo ar kremavimo paslaugas. Atsižvelgdami į kliento pageidavimus, kremavimą galime atlikti užsienio šalyse arba Lietuvoje. Visus pervežimo bei dokumentų rengimo klausimus operatyviai išsprendžiame telefonu ir nuvykę į įvykio vietą.

Visada tiesiogiai ir betarpiškai bendraujame su mirusiųjų artimaisiais, kiekvieną atvejį išanalizuojame atskirai, informuojame apie paslaugų suteikimo eigą ir numatomus terminus bei suteikiame kitą reikalingą informaciją.

Problemas sprendžiame kompleksiškai
Suvokdami situacijos subtilumą bei klientų žmogišką situaciją, supratingai imamės absoliutaus organizacinio vaidmens ir siūlome klientams paslaugų paketus. Pavyzdžiui, mirusiojo pargabenimo paketą sudaro informacijos surinkimas, dokumentų parengimas, mirusiojo paėmimas, įdėjimas į cinkuotą karstą, transportavimo išlaidos bei pristatymas nurodomu adresu Lietuvoje. Į šį paketą neįskaičiuojamos tik išlaidos už laikymą vietiniame užsienio morge iki paėmimo ar vietinės rinkliavos. Mirusįjį atvežus iš užsienio, aprengimo paslaugoms, karstui bei laidojimo paslaugoms taikome 30–50 proc. nuolaidą. Pagal galimybes, atsižvelgiame ir į artimųjų finansinę situaciją.

Esame socialiai atsakinga įmonė
Socialiniu atsakingumu remiamės ne tik tarpininkaudami klientams, šio principo laikomės ir įmonės viduje. Bendradarbiaujame su regionine darbo birža ir kuriame bei suteikiame darbo vietas žmonėms iš pažeidžiamų socialinių rizikos grupių – turintiems negalią, vyresnio, prieš-pensijinio amžiaus asmenims.