Undinė Nasvytytė palydėta į paskutinę kelionę

Pati didžiausia mūsų užuojauta Undinės Nasvytytės šeimai ir artimiesiems. P. Undinė buvo nuostabus, šiltas ir šviesus žmogus, įstrigdavęs į širdį visiems ją sutikusiems. Tokia ji visuomet ir išliks mūsų širdyse. Dėkojame U.Nasvytytės šeimai už pasitikėjimą mūsų įmone organizuojant mirusiosios laidotuves. Užuojautą dėl U.Nasvytytės mirties pareiškė ir prezidentė Dalia Grybauskaitė. Pasak šalies vadovės, 1956-aisiais darbą radijuje

Narystė FIAT-IFTA organizacijoje

2016 m. kovo mėn. UAB Ligamis pasirašė sutartį ir tapo tarptautinės laidojimo įmonių asociacija FIAT-IFTA nuolatiniu nariu.

UAB „Ligamiui” – Trakų savivaldybės merės padėka

UAB „Ligamis“ ir vėl buvo įvertintas! Šįkart – net politiniu lygmeniu. Iš pačios Trakų rajono savivaldybės merės Editos Rudelienės gavome padėkos raštą už visuomenei naudingos veiklos vykdymą.

UAB „Ligamis” suteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2015”

Džiaugiamės, jog UAB „Ligamis“ jau antrus metus iš eilės buvo apdovanotas „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatu. Šis dokumentas patvirtina, kad įmonė bei jos vadovas yra patikimi ir laiku vykdo visus savo finansinius įsipareigojimus.

UAB „Ligamis” papildė savo automobilių parką

Atnaujinome ir papildėme turimų automobilių parką – įsigijome „Mercedes-Benz Vito” automobilį su stacionaria temperatūrinio režimo palaikymo įranga.

UAB „Ligamis” suteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2014″

UAB „Ligamis“ pagarba klientams ir partneriams bei pranašumas prieš konkurentus – buvo įvertintas! Imonei suteiktas „Stipriausi Lietuvoje 2014″ sertifikatas, patvirtinantis, kad įmonė yra patikima ir laiku vykdo visus savo finansinius įsipareigojimus.

UAB „Ligamis” – socialiai atsakinga įmonė

Pagrindiniai UAB „Ligamis“ veiklos prioritetai – pagalba ir užuojauta žmogui bei maksimalus klientų lūkesčių tenkinimas. Tačiau lygiai taip pat mūsų įmonei svarbus ir vidinis kompanijos tvarumas bei visuomeniniai įsipareigojimai.